Грчка торта – naked cake со бел ганаж

790.00ден2,780.00ден

Интензивен вкус на ореви и бисквити. Оваа торта најмногу потсетува на традиционалните домашни торти.

Clear

Состав: пандишпани со ореви, крем со ореви, црно и бело чоколадо и мелени бисквити

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.