Домашна торта

360.00ден1,600.00ден

Подготвена по традиционален рецепт со фил полн со бадеми.

Clear

Состав: пандишпани со бадем, ванила и чоколаден крем со крупно сецкан бадем

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.