Индијанки

15.00ден

Традиционален десерт со ванила крем. 

Clear

Состав: шеќер, јајца, какао, растителни масти, млеко во прав, пченично брашно, ванила

Се чува на температура до 5°C.

Големина

мали, големи, кутија со 9 големи индијанки

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.