Кутија пралини – срциња

380.00ден

Состав: 25 пралини со црно/бело/млечно CALLEBAUT белгиско чоколадо во форма на срце со различни полнења.

Производот не е достапен за нарачки ONLINE

25 пралини во форма на срце, со различни полнења.

Updating…
  • Нема производи во кошничката.