Малина торта декорација со овошје

820.00ден2,680.00ден

Чоколаден и ванила крем, освежен со малина и збогатен со лешници.

Clear

*Доколку во моментот нема од истото свежо овошје како на сликата, истото ќе биде заменето со друго.

 

Состав: шеќер, јајца, раст.масти, млеко, брашно, малина,чоколадо, лешник, орев

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

SKU: N/A Категорија:
Updating…
  • Нема производи во кошничката.