Маскарпоне (лимон декорација)

790.00ден

Печен чизкејк со оригинално италијанско маскарпоне декориран со лимон и портокал. Кремасто и сочно.

Состав: маскарпоне, шеќер, јајца, брашно, путер, хопла

Големина: достапно во една големина со ф-18цм, може да се пресечат 12 парчиња.

Updating…
  • Нема производи во кошничката.