Новогодишна торта со принт Дедо Мраз и Снешко

460.00ден1,350.00ден

Новогодишна торта со принт апликација од Дедо Мраз и Снешко, странично декорирана со елки и снегулки..

Clear

Новогодишна торта со принт апликација од принт апликација со Дедо Мраз и Снешко, странично декорирана со елки и снегулки.

**Ве молиме имајте во предвид дека доколку одберете торта од 12 парчиња истата ќе биде во форма на ролат. Останатите форми/големини можете да ги погледнете на следниот линк.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.