Сахара торта – naked cake декорација со лешници

820.00ден2,200.00ден

Пандишпани со лешник, лешник крем, млечен ванила крем со гријаж од лешници. Кремаста и сочна.

Clear

Состав: шеќер, јајца, брашно, раст.масти, млеко, лешник, лешник крем, шлаг, ванила

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.