Сникерс торта

360.00ден1,600.00ден

Ванила крем со слоеви кикирики и карамела.

Clear

Состав: шеќер, јајца, раст.масти, брашно, млеко, ванила, кикирики, чоколадо, карамела

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.