Шварцвалд торта декорација со разно овошје

790.00ден2,780.00ден

Мешавина на вкусови (ореви, чоколадо, вишна, јагода) за љубителите на торти кои се освежителни, но богати со ореви.

Clear

*Доколку во моментот нема од истото свежо овошје како на сликата, истото ќе биде заменето со друго.

Состав: пандишпани со ореви, крем со ореви, црно и бело чоколадо, вишна и јагода.

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

SKU: N/A Категорија:
Updating…
  • Нема производи во кошничката.