Јас сум ПРВАЧЕ (за момче)

1,190.00ден2,600.00ден

Торта со шлаг, чоколадо, шарени бонбончиња и хартиен топер „СРЕЌНО ПРВАЧЕ“…

Clear

Декорирана торта со шлаг, чоколадо и шарени бонбончиња и хартиен топер по повод почетокот на учебната година.

Составот и големината на тортата се по избор.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.