Љубовна ноќ

1,920.00ден3,740.00ден

Декорирана торта со љубовен мотив во форма на срце, изработена целосно од фондан.

Clear

Вкусот и бројот на парчиња се по избор.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Грчка, Ѕвездена, Киндер, Овошна, Сахара, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознаки: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.