Autumn Chocolate & Orange Cake

1,180.00ден2,750.00ден

Гола торта со растечено чоколадо, сушен портокал и темен чоколадо бисквит.

Clear

Декорирана гола торта со растечено чоколадо и сушен портокал. Бројот на парчиња и составот се по Ваш избор.

Составот на сликата е чоколадна, доколку изберете друг состав пресекот односно изгледот на тортата ќе се разликува.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категорија:

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.