Autumn Colors Orange Cake

1,280.00ден2,750.00ден

Декорирана торта со шлаг, сушен портокал, ѕвездаст анис и лешници.

Clear

Декорирана торта со шлаг и сушен портокал. Бројот на парчиња и составот се по Ваш избор.

 

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категорија:

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.