Микс баклава

330.00ден550.00ден

Микс од 4 типови баклава:

*roll баклава,
*баклава со вишна,
*saragli со орев,
*sarigali со орев и кандирана цреша

Clear

Состав: кори за баклава, ореви, вишна, кандирани цреши, шеќер, лимон

Одбери пакување

KG, 600gr.

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.