Кадаиф

175.00ден350.00ден

Традиционален кадаиф со првокласни ореви.

Clear

Состав: кадаиф, ореви, шеќер, лимон

Одбери пакување

KG, 500gr.

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.