Premium Eclair BOX

320.00ден 240.00ден

Декоративна кутија со 16 мали еклери со различни вкусови.

Декоративна кутија со 16 мали еклери со различни вкусови и тоа:

  • 4 еклери со вкус на јагода
  • 4 еклери со вкус на лешник
  • 4 еклери со вкус на ванила
  • 4 еклери со вкус на портокал
Категорија:

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.