Баклава со орев и кандирана цреша (saragli)

275.00ден550.00ден

Баклава во форма на полжавчиња, со првокласни ореви и кандирана цреша.

Clear

Состав: кори за баклава, ореви, кандирана цреша, шеќер, лимон

Одбери пакување

KG, 500gr.

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.