Правоаголна торта со ПРИНТ апликација

880.00ден3,110.00ден

Декорирана торта со принт апликација по желба.

Clear

Тортите се декорирани со шлаг, а одозгора има принт апликација која се печати со прехрамбени бои на шеќерна хартија. Можете да ја додадете саканата фотографија при checkout.

Со цел да се постигне најдобар изглед Ве молиме при изборот на апликацијата за тортата имајте ја во предвид формата на тортата во зависност од големината.

 

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

Боја на основата на тортата

бела, розева, сина, црвена, портокалова, зелена, виолетова, жолта

Боја на везот на тортата

бела, розева, сина, црвена, портокалова, зелена, виолетова, жолта

Updating…
  • Нема производи во кошничката.