True Love Cake

1,180.00ден2,390.00ден

Clear

Доколку во моментот нема свежо овошје како на сликата, истото ќе биде заменето со друго сезонско овошје и други чоколадни додатоци.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

Updating…
  • Нема производи во кошничката.