Winter Chocolate Day

560.00ден1,450.00ден

Декорирана торта со чоколаден ганаж и борови гранчиња и зимски колачиња..

Clear

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сникерс, Чоколадна, Шварцвалд

Updating…
  • Нема производи во кошничката.