Посни ситни колачи

300.00ден420.00ден

Посни ситни колачи, погодни за слави и други пригоди
*бајадера, сникерс, срце со брусница, фигаро, бомбици со орев и портокал, чоколадирана полнета урма, коцка бадем – суво грозје

Clear
Одбери пакување

KG, Exclusive BOX

Updating…
  • Нема производи во кошничката.