Happy New Year

820.00ден2,290.00ден

Новогодишна торта, изработена од шлаг.

Clear
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сицилија, Флорида, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.