Макаронс – кутија со 10 парчиња

350.00ден

  • Макаронси изработени со бадемово брашно во различни бои и полнења (лимон, портокал, фстак, лешник, бело чоколадо, црно чоколадо).

 

Декоративна кутија со 10 макаронси во различни бои и кремови.
Температура на чување: +5°C
Рок на употреба: 7дена

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.