Баклава со орев (saragli)

175.00ден350.00ден

Традиционална ролована грчка баклава со првокласни ореви

Clear

Состав: кори за баклава, ореви, шеќер, лимон

Одбери пакување

KG, 500gr.

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.