Баклава со вишна

275.00ден550.00ден

Баклава во форма на гнездо исполнета со вишна.

Clear

Состав: кори за баклава, вишна, шеќер, лимон

Одбери пакување

KG, 500gr.

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.