Маскарпоне со џем од шумско овошје

600.00ден

Чизкејк со оригинално италијанско маскарпоне со џем од шумско овошје. Кремасто, сочно и освежително.

Состав: маскарпоне, шеќер, јајца, брашно, путер, хопла, шумско овошје

Големина: достапно во една големина со ф-18цм, може да се пресечат 8 парчиња.

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.