Маскарпоне со џем од малини

790.00ден

Печен чизкејк со оригинално италијанско маскарпоне со тазе подготвен џем од малини. Кремасто, сочно и освежително.

Состав: маскарпоне, шеќер, јајца, брашно, путер, хопла, малини

Големина: достапно во една големина со ф-18цм, може да се пресечат 12 парчиња.

Updating…
  • Нема производи во кошничката.