You Belong to Me Buttons Cake

1,630.00ден2,500.00ден

Торта целосно декорирана со фондан. Вкусот и големината се по избор.

Clear

Една поинаква торта, за сите вљубени во оригинални идеи <3

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Овошна, Сахара, Сникерс, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.