We go together like..

830.00ден1,650.00ден

Декорирана торта со љубовен мотив, изработена со комбинација шлаг и фондан.

Clear

Вкусот и бројот на парчиња се по избор. Ве молиме имајте во предвид дека колачите, односно макаронсите на сликата не се вклучени со тортата

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сникерс, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознаки: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.