Chocolate Love

720.00ден2,190.00ден

Clear

*Составот на сликата е ЧОКОЛАДНА торта, доколку избрете друг вкус/состав пресекот на тортата ќе се разликува, а останатиот дел од декорацијата ќе остане ист. Сите состави на торти можете да ги погледнете на следниот линк.

Димензиите можете да ги погледнете на следниот линк.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.