Desert Rose

820.00ден2,290.00ден

*Составот на сликата е САХАРА торта, доколку избрете друг вкус/состав пресекот на тортата ќе се разликува, а надворешниот изглед ќе остане непроменет.

Clear

*Составот на сликата е САХАРА торта, доколку избрете друг вкус/состав пресекот на тортата ќе се разликува, а надворешниот изглед ќе остане непроменет.

Сите состави на торти можете да ги погледнете на следниот линк.

Димензиите можете да ги погледнете на следниот линк.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.