Buttercream White Blossom

1,040.00ден2,350.00ден

Clear

Декорирана торта со путер крем и цветови од путеркрем. Составот и големината на тортата се по избор.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.