Buttercream roses Cake

1,220.00ден2,790.00ден

Clear

Декорирана торта со путер крем и цветови од путеркрем. Составот и големината на тортата се по избор.

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.