Christmas Drip and Chocolates

1,360.00ден2,690.00ден

Елегантна новогодишна торта со шлаг, растечено бело чоколадо, чоколатца и бисквитни снегулки…

Clear
Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сицилија, Флорида, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.