Flowers Basket

1,620.00ден3,390.00ден

Clear

Декорирана торта со путеркрем во форма на корпа со цвеќе. Големината и вкусот се по ваш избор.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.