Women’s day Pink Rose

620.00ден2,040.00ден

Clear

Декорирана торта со ружичка од шлаг и натпис.

 

Тортата на сликата е состав сахара, страничниот изглед на тортата се менува во зависност од составот кој ќе го изберете.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.