Микс колачи (ПОСНО)

1,250.00ден2,500.00ден

Промотивен пакет колачи за прослави

Clear

1. Мешани ситни посни колачи (фигаро, бајадера, срце со брусница, бомбица со портокал и орев, колаче бадем, чоколадирана урма)
2. Баклава со орев (saragli)
3. Баклава микс (4 видови)

ПАКЕТ “S” содржи:

  • 1кг мешани ситни посни колачи – околу 50-55 парчиња
  • 1кг Баклава со орев (saragli) – околу 30 парчиња

ПАКЕТ “М” содржи:

  • 1,5 кг мешани ситни посни колачи – околу 80 парчиња
  • 0,5кг Баклава со орев (saragli) – околу 15 парчиња
  • 1кг Баклава микс (4 видови) – околу 20 парчињa

ПАКЕТ “L” содржи:

  • 2кг мешани ситни посни колачи – околу 100 парчиња
  • 1кг Баклава со орев (saragli) – околу 30 парчиња
  • 1кг Баклава микс (4 видови) – околу 20 парчиња

 

Size

L, M, S

SKU: N/A Категории: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.