Unicorn Hearts Cake

1,880.00ден3,090.00ден

Торта декорирана со шлаг, фигура од фондан и лижавчиња во форма на срце.

 

 

Clear

Вкусот на тортата може да си го изберете сами.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категорија:
Updating…
  • Нема производи во кошничката.