Cannoli Mix Box

400.00ден

Декоративна кутија со 8 грклани со различни вкусови.

Декоративна кутија со грклани 8 и тоа:

  • 3 со чоколаден прелив,
  • 3 со шеќер во прав и
  • 2 со вишна.

Состав: шеќер, јајца, какао, растителни масти, млеко во прав, пченично брашно, ванила, чоколадо, вишна.

Се чува на температура до 5°C.

Категорија:

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.