ЕКЛЕРИ (мали)

150.00ден

Пакување од 10 вкусни еклери полни со ванила крем и чоколадо…

Состав: шеќер, јајца, какао, растителни масти, млеко во прав, пченично брашно, ванила

Се чува на температура до 5°C.

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.