Киндер Drip cake

830.00ден1,550.00ден

„Гола“ торта декорирана со Киндер чоколадни додатоци…

Clear

Тортата на сликата е состав „киндер“, доколку одберете друг состав, декорацијата ќе биде иста, но страничниот изглед на тортата ќе се разликува..

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.