123 Cake

670.00ден2,400.00ден

Шарени бројки и “5ка” по математика…Среќно првачиња!

Clear

Чоколадирана торта разнобојно украсена со шарени бројки и табличка со математички задачи.

 

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.