Баклава ролована

275.00ден550.00ден

Традиционална ролована баклава со првокласни ореви

Clear

Состав: кори за баклава, ореви, шеќер, лимон

Одбери пакување

KG, 500gr.

SKU: N/A Категории: , Ознаки: , ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.