Грклани

50.00ден400.00ден

Традиционален десерт од лиснато тесто и ванила крем. Декориран со чоколадо или шеќер во прав…

Clear

Состав: шеќер, јајца, какао, растителни масти, млеко во прав, пченично брашно, ванила

Се чува на температура до 5°C.

Одбери тип

со шеќер во прав, чоколадо, со вишна, кутија микс

Updating…
  • Нема производи во кошничката.