School & Macarons Cake

1,160.00ден2,500.00ден

Торта со шлаг, чоколадо и тематски макаронси за почеток на учебната година…

Clear

Декорирана торта со шлаг, чоколадо и тематски макаронси по повод почетокот на учебната година.

Составот и големината на тортата се по избор.

Големина

18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.