Colors & Macarons Cake

1,790.00ден3,050.00ден

Декорирана торта со љубовен мотив, изработена со комбинација шлаг, чоколадо и макаронси…

Clear

Вкусот и бројот на парчиња се по избор.

Големина

25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња

Вкусови

Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сицилија, Флорида, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , Ознака:

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.