Chocholate Lovers Cake

930.00ден2,100.00ден

Декорирана торта со прелиена со чоколадо и декорирарана со орео колачиња и свежо овошје.

Clear

Вкусот и бројот на парчиња се по избор. Натписот “Happy Birthday” на тортата е опционален. Ве молиме при нарачка во забелешка нагласете дали би сакале да има ист или друг натпис.

Доколку во моментот нема свежо овошје како на сликата, истото ќе биде заменето со друго сезонско овошје.

Големина

25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Вкусови

Грчка, Домашна, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Сникерс, Чоколадна, Шварцвалд

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.