Emoji & Macarons Cake

1,180.00ден2,390.00ден

Декорирана торта со декорирани макаронси – вљубени emoji, изработена со комбинација на шалг и чоколадо.

Clear

Вкусот и бројот на парчиња се по избор.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња

Вкусови

Грчка, Ѕвездена, Киндер, Овошна, Сахара, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: , , Ознаки: ,

Може да Ви се допадне и...

Updating…
  • Нема производи во кошничката.