Овошна торта

520.00ден2,340.00ден

Торта исполнета со вкусен и кремаст ванила фил и многу овошје за освежителен вкус.

Clear

Состав: шеќер, јајца, растителни масти, млеко, брашно, ванила, банани, јагода и др.коктел овошје

Температура на чување: +5 °C

Рок на употреба: 7 дена

 

Dimensions N/A
Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња, 30 парчиња, 35 парчиња, 45 парчиња, 55 парчиња

Updating…
  • Нема производи во кошничката.