Розево Моливче

1,620.00ден2,580.00ден

Декорирана торта со рачно изработено моливче од фондан.

Clear

Декорирана торта со рачно изработено моливче од фондан. Розево, за првиот училишен ден на девојчињата.

Големина

12 парчиња, 18 парчиња, 25 парчиња

Вкусови

Cherry, Грчка, Ѕвездена, Киндер, Малина, Овошна, Сахара, Чоколадна, Шварцвалд

SKU: N/A Категории: ,
Updating…
  • Нема производи во кошничката.